Gözyaşım dur düşme gelmeyecek düşünme/ Kes ağlamayı artık bak oldu bana yazık/ Karda zordur yürümek anladım gelmeyecek/ Dünya oldu bana dar neden yağdın söyle kar/ Dünya oldu bana dar bak ne yaptın bana kar

30 Mart 2010 Salı

bak ne diyorum gizlemiyorum sensiz yaşamak zor geliyor bana her an içimdesin her an kalbimdesin seni seviyorum seviyorumizmirde o kadar sinema salonu varken gelipte eşrefpaşalılarını bizim kasabanın tek salanluk salonunda izleme fikrine nreden kapıldn bilmiyorum ama iyi etmişsn!
canım istemeye istemeye gitmiştim olucak ya işte! karşılaşıcaz ya işte! gecen pzar saat 21:30 seansında ilk yarıya kadar öylece bilmen arkamdaoturuormussun meğer! eminimki sen benihemen görüşsündür..
aslında Emet te gözlerin seni aramıştı ve bilmiyorum neden aklıma geliyordun son zamanlarda.. askere gitmeded görsem bi diyırdum.. yakışıklı mı olmussun sen daha da bi..
snki hafif kil almışsın nurlanmşsn görmeyeli...
sinama cıkışı bna hediye ettiğin rafet el roman cdsini taktım... hatırladn mı bi gün seninle izmir den dönerken son ses acmıstın bu sarkıyı düğünümüzde bununla dans edelim demişin hı?

eve nasıl geldim bilmyorum..
o gündn beri aklıma cıkmyorsun.. dün izmire giderkende aynı şey oldu keşke dedm keşk...

şimdi bi eli telofona gidyor hayırlı teskereler dilemek için diğer elim onu tutuyor hayır diyor..

bunda 5yıl önce bu duyglrı yşasaydım hiç düşünmeden msj göndermez direk arardım!

keşke kimseleri dinlemeden yaşayabilseyin duygulrın!
onun bunn lafna kanmasaydın..

kafam cok karışık.. uzaklara gitmek istiyorum yine.. kimsye hesap vermek zorunda olmadıgım bi yere.. yanına gelmek istiyorum..

home store da kahvelerimizi içip oradan balık yemeye gitmek istiyorum seninle..
sen nargilerini içerken sana bakmak istiyorum.. yne seninle kahvaltı yapmk istiyorm..

aramalı mıyım seni? ne dersin?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder